TOPLULUK ANASAYFASI FİNANSAL DURUM BİZE ULAŞIN
KURUMSAL
Bundan tam 97 yıl önce tüm dünyaya örnek olan bir ulusal bağımsızlık hareketini başardıktan sonra sıra ekonomik alandaki gelişme ve kalkınma hamlelerine gelmişti. Bu alanda da aynı kararlılıkla davranılmış ve cesur adımlar atılmıştı. Birçok yokluk ve yoksunluk içinde iken bile çok planlı ve ileri hamleler hedeflendi. Önemli ekonomik kararlar alındı ve ilkeli bir başlangıç yapıldı.

Bugün ise ülkemizin birçok alandaki olanakları o günlere nazaran çok fazladır. Her alanda artmış olan olanaklarımız aynı zamanda daha iyiye ve daha ileriye doğru atılması gereken adımlar için sorumluluklarımızı da arttırmıştır.

Bugün bu sorumluluğumuzun da bilincinde olarak ulusal ekonomimizin tüm temel gereksinmelerini öncelikle karşılayarak ve Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak istikrar içinde büyüyen ve gelişen bir Türkiye hedefine odaklanmalıyız.

Ülkeye faydalı güçlü bir kurum olmak, öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik oluşturmayı gerektirir. Güçlü bir kurumsal kimliğin temel şartı da işinizi temel doğrularınızla birlikte yürütmektir.

Öncelikle doğru olanı yapmak ve yaptığımızı da doğru yapmak zorundayız.

Bu düşünceye sahip disiplinli, çalışkan ve üretken bir ekip ile Hizmette Kalite ve Kalitede Süreklilik anlayışını yarattığınızda yolunuz doğru, ufkunuz açık, başınız dik demektir.

Bundan yirmi üç sene önce yaptığımız başlangıçla Etkin Şirketler Topluluğu nun oluşmasına kadar geçen süre içinde diğer temel kavramların yanında Kalite ve Süreklilik kavramlarını hiç hatırımızdan çıkarmadık.

Çalışmalarımızda parolamız kalite, işareti ise süreklilik oldu. İş yaşantımıza hayatın daha kaliteli yaşanmasını sağlamaya yönelik hedefle başladık. Sonra temel üretim anlayışımız hariç değiştik ve geliştik. Bugün, dört sektörde verdiğimiz hizmetlerle Ülkemizin Muasır Medeniyet Seviyesinin Üstüne Çıkma hedefine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Sadece ürettiğimizle değil bu üretimi gerçekleştirirken sahip olduğumuz değerler ve üretim anlayışımızla da gurur duyuyoruz. Kalitede sürekliliği sağlayabilmenin ve geleceğe bazı değerleri taşıyabilmenin temel şartının bu olduğuna inanıyoruz.

Etkin Şirketler Topluluğu özelinde ve ülke genelinde yapılacak çok işimizin olduğunu düşünüyoruz. Daha uzun bir dönem zaman kaybına, plansızlığa ve ilkesizliğe tahammül etme lüksümüzün olmadığı dönemlerden geçeceğiz.

Buna hazır olduğumuza yürekten inanıyor, Etkin Şirketler Topluluğu nun ortak başarısında imzası olan tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimize en içten teşekkürlerimizi sunuyorum. 

Saygılarımla,

Fevzi DURGUN

 

 

 

 


VİZYONUMUZ (Özgörüşümüz)

İŞ ALANLARIMIZDA SÜREKLİ FARKLILIKLAR ve GELİŞMELER YARATARAK TERCİH EDİLEN SAYGIN BİR MARKA OLMAK.

MİSYONUMUZ (Özgörevimiz)

FAALİYET KONULARIMIZDA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ÇEVRE DOSTU, YENİLİKÇİ, FARKINDALIK YARATAN ve 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALAN HİZMETLER SUNMAK.

2011 © Copyright Etkin Şirketler Topluluğu