TOPLULUK ANASAYFASI FİNANSAL DURUM BİZE ULAŞIN
YÖNETİM

Fevzi DURGUN
Etkin Şirketler Topluluğu Topluluk Başkanı
Yönetim Kurulu Başkanı


1981 yılında İ.T.Ü. Makina Fakültesi'ni bitirerek, çeşitli firmalarda Makina Mühendisi olarak çalışan Fevzi Durgun, 1988 yılında ısıtma-soğutma-havalandırma konularında taahhüt işleri yapan ETKİN MÜHENDİSLİK A.Ş.'ni kurmuştur.
30 yılı aşkın süre içerisinde, Etkin Mühendislik A.Ş. ile başladığı iş hayatına, bugün 7 şirketten oluşan “Etkin Şirketler Topluluğu Başkanı” olarak devam etmektedir.

 


   

Mesut R. TANITMIŞ
Etkin Mühendislik A.Ş. & Etkin Bau- Und Solartechnik GmbH
Genel Müdür


1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olup, okul yıllarında çalışmaya başladığı Etkin Mühendislik A.Ş.’nde Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdüren Tanıtmış, 35 yılı aşkın iş yaşamında yurt içinde ve yurt dışındaki tüm projelerin başarıyla gerçekleştirilmesinde mühendis ve yönetici olarak yer almıştır. 2023 yılında Almanya’da kurulan Etkin Bau- Und Solartechnik GmbH firmasının da  Genel Müdürlüğü görevini de yürütmektedir.

 


   

Gürkan ARSLAN
Etkin Unlu Mamüller Ltd. Şti.
Genel Müdür

1992 yılında Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olan Gürkan Arslan, 1999 yılında yine aynı üniversitenin Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Ana Bilim Dalında  Doktora eğitimini bitirerek PhD ünvanını almıştır. Doktora eğitimi sırasında başladığı Etki Gıda Tic. San. Ltd. Şti.’nde 1995 – 2019 yılları arasında Genel Müdürlük yapmıştır. Topluluk şirketlerimizden Etkin Unlu Mamüller Ltd. Şti.’nin Genel Müdürlüğü, Capra Keçi Yetiştiriciliği Hayvancılık Damızlık İşletmeleri Gıda San. Ve tic. Ltd. Şti.’nin Veteriner Hekimi ve yöneticilik görevinin yanısıra Etkin Şirketler Topluluğu’nun İcra Kurulu Üyeliği görevini de sürdürmektedir.


 
selam-tepe

Selam TEPE
Rus Etkin
Genel Müdür

2016 yılında Moskova Hukuk ve Ekonomi Akademisi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Selam Tepe 1998 yılında Detay International Tic. Ltd. Şti.’nde İhracat departmanında başladığı iş hayatına, 2000 yılında Ferman Ltd. Şti. ve Ferman Gmbh’de müdürlük yaparak devam etti. 2008 yılında dahil olduğu Etkin Şirketler Topluluğu’nda 2009 yılından itibaren Rus Etkin firmasının Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

 

 

 

R. Emrah MAZICI
Etkin Bau- Und Solartechnik GmbH
Genel Müdür

İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yirmi yılı aşkın süre ile ENKA, Bechtel, Beurau Veritas, ETİ  Enerji Yatırımları ve Rönesans Holding gibi uluslararası faaliyet gösteren müteahhitlik firmaları ile danışmanlık ve yatırım şirketlerinde çalışmıştır. Yüksek lisans eğitimlerini sırasıyla Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi ile Özyeğin Üniversitesi Executive MBA programlarında tamamladı.  Mazıcı, petrokimya, endüstriyel tesisler, yenilenebilir enerji ve gayrimenkul geliştirme sektörlerinde proje yönetimi, sözleşme yönetimi ile birleşme ve devralma işlemlerinde çeşitli pozisyonlarda görevler almıştır. 2023 yılında Almanya'da kurulan Etkin Bau- Und Solartechnik GmbH firmasının ortağı ve Genel Müdürlüğü görevini de yürütmektedir. 

2011 © Copyright Etkin Şirketler Topluluğu