TOPLULUK ANASAYFASI FİNANSAL DURUM BİZE ULAŞIN
İNSAN KAYNAKLARI

İş İlanları 
Etkin Mühendislik A.Ş. İlanlarımız için Lütfen Tıklayınız...

Kariyer Gelişimi 

Yüksek kalite hedeflerimizi, zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir. ETKIN SİRKETLER TOPLULUĞU'NDA, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, oldukça tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, bizim vizyon ve değerlerimizi kendilerine ait gibi sahiplenen ve kültürümüzü kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen insanlara odaklanırız. 

İş Fırsatları 

Şu anda ETKIN SİRKETLER TOPLULUĞUNDA ki mevcut iş fırsatlarına başvurmak ve özgeçmişinizin veritabanımızdan ulaşılabilir olması içinik@etkin.com.tr  ile iletişime geçmenizi veya kariyer sitelerindeki ilanlarımızı takip etmenizi rica ederiz.

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından dikkatle incelenerek değerlendirilir ve potansiyel olanlar, başvuru sahiplerinin tercihlerine göre, uygun departman ve/veya projelere gönderilir. Bu işlem, gelecekteki istihdam ihtiyaçları için aday kaynağı olarak kullanılan CV veritabanına eklenmeden önce yapılır. İsterseniz, projelerimiz hakkında detaylı bilgiye referanslarımız başlığı altından ulaşabilirsiniz. 

Staj Fırsatları

Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvuruları için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle, size önerimiz, staj  başvurunuzu ik@etkin.com.tradresine ilgili yılın başlangıcında yapmanızdır.

Burs Fırsatları

ETKIN SİRKETLER TOPLULUĞU tarafından her sene Eylül-Ekim aylarında öğrenmeye ve gelişmeye istekli,maddi yönden ihtiyaç sahibi, İstanbulda yerleşik üniversitelerin 4 yıllık Elektrik,Makine ve İnşaat Mühendisliği bölümleri öğrencileri ile İşletme ve İktisat fakültesi öğrencilerine yönelik burs imkanı sunulmaktadır.Detaylı biigi ve burs başvurunuz içinik@etkin.com.tr adresine başvuru yapınız.


2011 © Copyright Etkin Şirketler Topluluğu